Pro firmy

Vyhlídkový let letadlem je originálním a nezapomenutelným dárkem jak pro Vašeho business partnera, tak kolegu či zaměstnance nebo šéfa. Je jedno jestli je to let letadlem, vrtulníkem či balónem. Obdarovaný bude nadšený a s námi na tento okamžik určitě nezapomene.

Chcete zaujmout vaše obchodní partnery? Chcete své kolegy netradičně odměnit? Chcete zlepšit atmosféru ve vaší firmě? Prožijte s námi nezapomenutelný chvíle na letišti. Jsme schopni udělat celodenní firemní akci dle vašeho přání. Taktéž zajistíme catering a další zábavu pro vaše hosty.

Potřebujete oslovit velkou část obyvatel ve vašem regionu? Nabízíme Vám zajištění reklamy pro vaší firmu. Vlekáme reklamní transparenty s názvem firmy, logem či jiným sdělením, které zaručeně osloví vaše nové klienty. Zajistíme Vám také výrobu samotného transparentu. Je však na Vás, zda-li si necháte udělat transparent u nás nebo u někoho jiného nebo už nějaký máte. Ze zkušenosti našich klientů patří tato forma reklamy k těm nejúčinnějším. Jsme schopni nabídnout jedny z nejlevnějších cen. Pokud máte zájem se dozvědět bližšší informace, neváhejte nás kontaktovat na info@vyhlidkoveletycr.cz nebo taktéž na tel. čísle +420 725 249 475.